14.9.2017

První schůzka Poštolek v novém školním roce

Ukončení členství - k dnešnímu dni ukončil členství v kroužku Vojta Kvapil - neúčastnil se žádného okresního kola ZST a končí také Štěpán Opluštil, který získal na okresních kolech tři poháry...v roce 2013 v Drahanovicích třetí místo v kat. A, v roce 2014 v Cholině třetí místo v kat. B a v roce 2017 ve Slatinicích třetí místo v kat. B. Účastnil se také jako praktikant mysliveckého tábora v Nejdku v srpnu 2017. Štěpán ovšem neskončil úplně, bude nadále v kroužku pokračovat jako praktikant u starších Poštolek.

Noví členové - novými členy kroužku jsou od dnešního dne Kristýnka Loutocká, Anežka Kolčavová a Vítek Kolčava. Věříme, že se jim mezi námi bude líbit a stanou se platnými členy Poštolek.

Sraz schůzky byl v Benátkách u rybníka. Na dnešní schůzku také přišli tři noví členové Poštolek a budeme rádi, když se jim bude mezi námi líbit. Sraz jsme měli v Benátkách u rybníka a odtud jsme šli kolem řeky Oskavy podívat se na náš zásyp pro bažanty a také plovoucí zásyp pro kachny...když jsme vše prošli a protože se pomalu začalo zatahovat a vypadalo to, že bude brzy pršet, tak jsme se raději vydali na cestu zpět. Po příchodu zpět jsme novým členům předali mikiny kroužku a všem členům nové kšiltovky, které kroužku sponzorským darem věnoval Jarda Vyroubal. Potom jsme se rozdělili na mladší a starší Poštolky a řekli jsme si mimo jiné, jak budou v letošním roce probíhat schůzky a co vše nás čeká. Mladší Poštolky si také řekli několik zajímavostí o zvířátkách a se staršími jsme probrali především myslivecký tábor, na kterém jsme byli v létě...Další schůzka nás čeká příští čtvrtek a to už možná budeme mít i svou vlastní klubovnu...