27.4.2019

Poštolky na soutěži v Daskabátě

Dnes jsme se s Poštolkami vydali na první letošní soutěž místní kolo ZST do Daskabátu k místním Veverkám. Už několik let se s místním kroužkem navštěvujeme na svých místních kolech a je to vždy velmi příjemné. Dnešek nebyl výjimkou. Kromě místních Veverek a našich dětí tam soutěžily i kroužky Koloušci z Obory na Vlnách a Zajíčci z Troubelic a soutěž byla vyhodnocena zvlášť pro domácí děti a zvlášt pro hosty, jak je to na místních kolech nejvhodnější. Počasí bylo chladnější, přesto příjemné a výsledky Poštolek byly také velmi dobré. 

V nejmladší kategorii 0 hosté byly na prvních třech místech naše Poštolky, které získaly shodný počet 208 bodů a o pořadí nakonec rozhodlo nejobsáhlejší stanoviště trofejí. Zvítězila Adrianka Válková, druhá skončila Anička Loutocká a třetí Terezka Jarmarová. Několik bodů za holkami skončil na 4. místě náš nejmladší Poštoláček Kubíček Novák. 

V kategorii A skončily na stupních vítězů také Poštolky, kdy zvítězila Barča Opluštilová, druhý skončil Ondra Jarmar a třetí Hanka Šopíková. 

V kategorii nejstarších zvítězila Lucka Jurášová z Koloušků, druhá skončila naše Elen Melcrová a třetí také člen Poštolek Štěpán Janečka. 

Ve střelbě ze vzduchovky v kat. A byl Ondra Jarmar druhý a Kristýnka Loutocká třetí 

V kategorii rodičů skončila na pěkném druhém místě Martina Jarmarová. 

Celá soutěž byla velmi příjemná, děti si vyzkoušely jak na tom jsou a kde mají ještě mezery a tak nezbývá než poděkovat Veverkám za pozvání a za 14 dní se budeme těšit na místním kole u nás ve Štěpánově.