23.6.2018

Poštolky se loučily se sedmým ročníkem kroužku

Dnes jsme se s Poštolkami sešli naposledy, abychom se rozloučili již se sedmým ročníkem našeho kroužku, který byl nadmíru povedený. Sešli jsme se společně s rodiči a byli jsme rádi, že se nás i teď koncem června, kdy už má každý myšlenky spíše na odpočinek a dovolenou sešlo poměrně dost. Potěšila nás i návštěva starosty obce Jiřího Šindlera, který za námi na chvíli přišel. Poděkovali jsme mu a samozřejmě celému vedení obce za vše co pro náš kroužek dělají a na oplátku se nám dostalo pochvaly za fungování našeho kroužku a výsledky Poštolek na soutěžích. 

Protože letos v kroužku končí jeden z našich členů Pavel Petřík, který byl v kroužku od jeho založení a navíc velmi úspěšný, byl mu předán pohár za vzorné členství. Nám vedoucím byl předán dárek od Poštolek, kožená brašna, která bude doplňkem opasku, který jsme dostali v minulém roce. Poštolkám velmi děkujeme a jsme rádi, že si na nás vždy vzpomenou. Také jsme si připili na myslivost a hlavně mladé myslivce, samozřejmě levou rukou...dospěláci si dali příznačně Huberta a děti dětský šampus. 

Na dnešní akci každý donesl nějakou upečenou dobrotu, takže jsme měli jak sladké, tak slané a důstojně jsme se rozloučili s dalším ročníkem Poštolek. Teď už jen budeme přát našim zástupcům na národním kole ZST, ať předvedou svou šikovnost a budeme se těšit na září, kdy začne již 8. ročník Poštolek.