5.10.2017

Nová klubovna Poštolek

Dneškem se nám splnil velký sen, protože proběhla první historická schůzka Poštolek v nové klubovně, které jsme se dočkali po dlouhých šesti letech a jsme za to velmi rádi...novou klubovnu máme na vlakovém nádraží, které prošlo celkovou rekonstrukcí a ze strany Správy železniční dopravní cesty byly obecní úřadu Štěpánov pronajaty některé místnosti této budovy...děkujeme obecnímu úřadu pod vedením pana starosty Jiří Lukáš Šindler, který nám umožnil si z jedné z místností udělat útulnou klubovnu, kde se budeme s dětmi pravidelně scházet...za vybavení naší klubovny děkujeme společnosti WOOD STYL CZ, s.r.o., Nedbalova 120/30a, 77900 Olomouc, Topolany a jednateli této společnosti Jaroslav Vyroubal. Vybavení této místnosti proběhlo v rekordně rychlém čase a proto jsme měli možnost se tam již dnes společně poprvé sejít. Pro náš kroužek je to opět velký krok dopředu a tato klubovna nám velmi pomůže v další činnosti našeho kroužku...

Ukončení členství

Dnešním dnem končí v kroužku Honza Hájek. Jeho nejlepším umístěním na okresním kole bylo 4. místo v roce 2016 na Nových Zámcích.

Nový vedoucí

Novým vedoucím Poštolek se od dnešního dne stal Jaroslav Vyroubal

Co jsme dělali

Na dnešní schůzce jsme si řekli něco obecně o mysliveckých tradicích a v druhé části jsme si pouštěli hlasy různých druhů zvěře.