8.6.2017

Poslední čtvrteční schůzka ve školním roce

Dnes jsme měli s Poštolkami poslední klasickou čtvrteční schůzku, ale to neznamená, že končíme. Do konce června se setkáme ještě několikrát a hlavně také na naší rozlučkové schůzce, která bude v sobotu 24. června.

Dnes jsme se prošli ke krmným zařízením, podívat se, jak nám pěkné zarůstají kopřivami a také jsme si zahráli hru. Děti se rozdělily do skupin a jejich úkolem bylo v určitém časovém rozmezí psát např. zvěř, která se vyskytuje v naší honitbě, lovecké psy patřící mezi honiče, stromy, keře a rostliny na písmeno D, krkavcovité a sokolovité ptáky, různé druhy kachen atd. Bylo to zajímavé a děti si to užily.

Cestou zpět jsme ještě lovili lahev z řeky Oskavy, která tam nechtěně upadla Tadeášovi. Nakonec se to povedlo, ale rodiče musely chvíli čekat, než se vrátíme. Protože bylo dnes krásné počasí, tak ta čtvrthodinka nikomu nevadila.

Na dnešní schůzku jsme si s Ivčou vzali trika, která jsme dostali před třemi roky od našich Poštolek a jsou na nich mimo jiné podpisy dětí, které v té době do kroužku chodily.