6.9.2012

První schůzka po prázdninách

Vzhledem k tomu, že teprve začal nový školní rok a zatím ještě nemáme domluvené schůzky ve škole, rozhodli jsme se, že se budeme občas scházet v naší nové miniklubovně, která vznikla ze zahradního domečku u nás na zahradě. Na stěnách máme lebky srnců, také kůže lišky, kuny a jezevce a rovněž velké nástěnky, kde jsou různé stromy a keře. Rovněž tam máme všechny potřebné věci , které potřebujeme pro náš kroužek. Prostory sice nejsou příliš velké, ale zatím nám to pro naše potřeby stačí. Čas schůzek byl ponechám jako v minulém školním roce tedy ve čtvrtek od 16.00hod do 18.00hod.

První schůzka se tedy konala dnes a na schůzce jsme se domluvili, kdy budeme stavět náš nový krmelec. Termín byl stanovený na sobotu 22.9.2012. Také jsme se domluvili na výletě, který by se měl uskutečnit v sobotu 29.9.2012 a pojedeme se podívat do Sudic u Boskovic na srnčí zvěř, kterou chová pan Scherer. Obě akce je potřeba ještě doladit, ale snad se nám vše podaří jak si představujeme.

Dále jsme si na schůzce probrali některé věci, které jsme se již dříve učili a bylo vidět, že spoustu věcí děti přes prázdniny zapomněli. Ale nakonec jsme společnými silami dali vše dohromady. Také jsme se podívali na listy v naší sbírce a rovněž jsme si je zopakovali.

Bohužel jsme se dozvěděli, že už s námi od září nebude pokračovat Kryštof Novák a protože k nám zatím nikdo nepřibil, budeme pokračovat v počtu 11 dětí. Další schůzka bude za týden ve čtvrtek 13.9.2012.