13.12.2012

Dnešní schůzku jsme si udělali trošku odlehčenou. Vzhledem k tomu, že se blíží vánoce jsme se rozhodli, že uděláme nějaké přání pro naše sponzory, kteří nás podporují při naší činnosti a kdo chtěl mohl si udělat i přání pro sebe. Také jsme kreslili obrázky z přírody, které budeme posílat paní Politzerové z Vojenských lesů a statků, která si obrázky od našich dětí přála. Paní Politzerová nám v tomto roce zajistila pro náš kroužek spoustu krásných věcí, které byly použity jak na dětský den, tak k další činnosti kroužku.

Na začátku Lucinka, která měla svátek rozdala každému něco na zub a potom už se děti pustily do kreslení obrázků a musím říct, že se jim opravdu povedly. Potom jsme se vrhli na přání, kde to již trošku pokulhávalo, ale nakonec přání máme a můžeme je tedy našim přátelům kteří nás podporovali odeslat.

Na závěr dnešní schůzky jsme si ukázali shoz z jelena, který donesl Ondra Krejčí. Musím uznat, že donést takový velký paroh dá určitou práci a Ondra s ním přišel sám a pěšky. Jsem moc rád za to, že ho přinesl, protože jsme si na něm mohli vyzkoušet mysliveckou mluvu a myslím, že už teď všichni dokážou shoz z jelena bez problémů popsat.  Každý si to zkusil sám a dětem to opravdu šlo velmi pěkně. Schůzka nám utekla velmi rychle jako vždy a na závěr jsme se již jen domluvili na sobotním přikrmování zvěře.