Kniha návštěv

Datum: 26.02.2012

Vložil: Václav Novák

Titulek: Re: Dotaz

Dobrý den,
omlouvám se, že odepisuji tak pozdě, ale dotazu jsem si všiml až teď. Pokud píšete, že jsem porušil zákon o myslivosti a ochrany přírody a to navíc tím nejhorším způsobem musíte o tom asi hodně vědět. Bohužel Vás budu muset zklamat, ale dle mého názoru k žádnému porušení zákona nedošlo a tedy nevidím důvod proč bych měl děti nebo rodiče do svých osobních problémů zatahovat. Mám naprosto čisté svědomí. Jen mě zaráží jedna věc a to ta, že mám něco vysvětlovat někomu, kdo nemá ani tolik hrdosti se pod svůj dotaz podepsat. Pokud budete mít ještě nějaký dotaz moji adresu nejdete na těchto stránkách a můžeme si vše vyříkat osobně.
S pozdravem pěkného nedělního dne.
Václav Novák

Odpovědět

—————

Datum: 25.01.2012

Vložil: Zdeněk Plíva

Titulek: Pozdrav z Dobrouče

Dobrý den. Za myslivecký kroužek Dolní Dobrouč přeji vašemu kroužku hodně úspěchů, vedoucím hodně energie a trpělivosti a dětem, ať je to nepřestane bavit. Začali jste velmi dobře, tak ať se daří i do budoucna.
PS: Děkujeme, že jste naše stránky zařadili do Zajímavých odkazů. ;-)

Odpovědět

—————

Datum: 26.01.2012

Vložil: Václav Novák

Titulek: Re: Pozdrav z Dobrouče

Dobrý den. Děkujeme za přání a samozřejmě věříme, že děti bude tento kroužek bavit co nejdéle a že bude do budoucna jen lepší a lepší. Samozřejmě i Vám přejeme to samé.
Vaše stránky jsme si dali do odkazů, protože tam máte mnoho zajímavých věcí, které se mohou dětem hodit a moc se nám líbí.

Odpovědět

—————

Datum: 25.01.2012

Vložil: Veronika Šourková

Titulek: KMM Poštolky

Moc se mi líbí vaše stránky a přeji do budoucna samé pozitivní dny plné zážitků a dobré nálady.Taktéž držím palce! Myslivosti zdar!

Odpovědět

—————

Datum: 26.01.2012

Vložil: Václav Novák

Titulek: Re: KMM Poštolky

Děkujeme za pěkné hodnocení stránek. Vám a Vašemu kroužku také přejeme hodně pěkných chvil v přírodě a zajímavých zážitků. Myslivosti zdar!

Odpovědět

—————

Datum: 15.01.2012

Vložil: Jarmila a Jaroslav Vaníčkovi

Titulek: Stránky KMM poštolky

Moc vás všechny zdravíme z kraje Blanických rytířů a potěšili jsme se Vašimi stránkami. Jsou moc hezké, aktuální a hlavně rozsáhlé. Jste úžasní a moc Vám i dětem držíme palce!

Odpovědět

—————

Datum: 17.01.2012

Vložil: Václav Novák

Titulek: Re: Stránky KMM poštolky

Mockrát děkujeme za pochvalu a jsme rádi, že se Vám naše stránky líbí. Budeme se snažit, aby naše stránky byly stále aktuální a samozřejmě i zajímavé jak pro členy, tak i pro všechny, kteří naše stránky navštíví. Zdravíme Vás do kraje Blanických rytířů z kraje krále Ječmínka.

Odpovědět

—————