Kniha návštěv

Datum: 28.02.2012

Vložil: Václav Novák

Titulek: Re: Reakce

Paní Vojáčková, těší mě, že konečně někdo našel odvahu a podepsal se. Nevím jaké máte informace, ale jistě jen z jedné strany a to není nikdy moc dobré. Nemáte vůbec pravdu, že bych kolem sebe kopal, spíše naopak stále odrážím nějaké útoky na svou osobu. Jak můžete vědět jaký jsem, když mě vůbec neznáte. Nechápu lidi, kteří někoho odsuzují, aniž by znali podrobnosti a hlavně když už bych někoho soudil, zajímal by mě i jeho názor na věc. Bohužel dnešní společnost je tak zkažená, že se tomu vlastně ani nedivím. Pokud chcete být u toho jak budu dětem vysvětlovat co je to pytláctví, velmi rád Vás pozvu na naši schůzku. A pokud Vás zajímá můj názor na celou věc na stránkách je moje adresa popř. telefon. Víc nevím co bych dodal...

Odpovědět

—————

Datum: 27.02.2012

Vložil: yyy

Titulek: myslivost

Pane Novák ale ta myslivost se tak ubírá jen a pouze díky Vám a vašemu chování.

Odpovědět

—————

Datum: 27.02.2012

Vložil: Václav Novák

Titulek: Re: myslivost

K tomu není co dodat...

Odpovědět

—————

Datum: 27.02.2012

Vložil: yyy

Titulek: dotaz 2

Dobrý den, podle Vás pytlactví Vámi kryté a otcem konané není vážné porušení?

Odpovědět

—————

Datum: 27.02.2012

Vložil: Václav Novák

Titulek: Re: dotaz 2

Dobrý den,
nevím s kým mám tu čest a nevím o jakém pytláctví píšete, ale na anonymy nebudu odpovídat. Pokud chcete komunikovat na úrovni, tak se tolik nebojte a podepište se. Už jsem psal jednou, že mám čisté svědomí a navíc taková nesmyslná komunikace na těchto stránkách mi přijde zbytečná. Nadruhou stranu ovšem chápu, že můžu spoustě lidí ležet v žaludku. Ovšem tito lidé by se místo hrubého osočování měli spíše podívat na své vlastní chyby a především na to, jestli oni sami dělají myslivost tak jak se má. Opravdu upřímně mě mrzí, jakým směrem se myslivost ve Štěpánově poslední dobou ubírá.
Václav Novák

Odpovědět

—————

Datum: 21.02.2012

Vložil: xxx

Titulek: Dotaz

Mám dotaz.V posledních dnech jste prý tím nejhorším způsobem porušil zákon o myslivosti a ochrany zvěře.Jak to budete vysvětlovat dětem a rodičům,když vedete takový kroužek,který má právě děti naučit,vážit si a chránit vše živé v přírodě?Děkuji za odpověď.Obyvatelka Štěpánova.

Odpovědět

—————

Datum: 26.02.2012

Vložil: Václav Novák

Titulek: Re: Dotaz

Dobrý den,
omlouvám se, že odepisuji tak pozdě, ale dotazu jsem si všiml až teď. Pokud píšete, že jsem porušil zákon o myslivosti a ochrany přírody a to navíc tím nejhorším způsobem musíte o tom asi hodně vědět. Bohužel Vás budu muset zklamat, ale dle mého názoru k žádnému porušení zákona nedošlo a tedy nevidím důvod proč bych měl děti nebo rodiče do svých osobních problémů zatahovat. Mám naprosto čisté svědomí. Jen mě zaráží jedna věc a to ta, že mám něco vysvětlovat někomu, kdo nemá ani tolik hrdosti se pod svůj dotaz podepsat. Pokud budete mít ještě nějaký dotaz moji adresu nejdete na těchto stránkách a můžeme si vše vyříkat osobně.
S pozdravem pěkného nedělního dne.
Václav Novák

Odpovědět

—————

Datum: 25.01.2012

Vložil: Zdeněk Plíva

Titulek: Pozdrav z Dobrouče

Dobrý den. Za myslivecký kroužek Dolní Dobrouč přeji vašemu kroužku hodně úspěchů, vedoucím hodně energie a trpělivosti a dětem, ať je to nepřestane bavit. Začali jste velmi dobře, tak ať se daří i do budoucna.
PS: Děkujeme, že jste naše stránky zařadili do Zajímavých odkazů. ;-)

Odpovědět

—————

Datum: 26.01.2012

Vložil: Václav Novák

Titulek: Re: Pozdrav z Dobrouče

Dobrý den. Děkujeme za přání a samozřejmě věříme, že děti bude tento kroužek bavit co nejdéle a že bude do budoucna jen lepší a lepší. Samozřejmě i Vám přejeme to samé.
Vaše stránky jsme si dali do odkazů, protože tam máte mnoho zajímavých věcí, které se mohou dětem hodit a moc se nám líbí.

Odpovědět

—————

Datum: 25.01.2012

Vložil: Veronika Šourková

Titulek: KMM Poštolky

Moc se mi líbí vaše stránky a přeji do budoucna samé pozitivní dny plné zážitků a dobré nálady.Taktéž držím palce! Myslivosti zdar!

Odpovědět

—————