Kniha návštěv

Datum: 09.03.2012

Vložil: Václav Novák

Titulek: Re: reakce

Dobrý den,
děkuji Vám za příspěvek a jsem velmi rád, že ještě existují lidé jako Vy, kteří hned nepodlehnou tomu co slyší, aniž by si to ověřili a začnou psát na stránky kroužku pro děti. Sám doufám, že to celé brzy skončí a hlavně, že zvítězí zdravý rozum. Bohužel to je vše celé o mezilidských vztazích a ne o porušování zákonů. Ovšem pomluvy jsou trendem dnešní zkažené společnosti. Ještě jednou děkuji za Váš názor a věřím, že budu mít dostatek klidu, aby náš kroužek nadále pracoval a děti v něm byly spokojené.
S pozdravem a přáním pěkného dne
Václav Novák

Odpovědět

—————

Datum: 08.03.2012

Vložil: Miroslav z Hlušovic.

Titulek: Reakce.

Dobrý večer. Nejsem myslivec, ani nevím vůbec nic o provinění o kterém tu všichni s nadšením píšete, ale můj názor je ten, že pokud chcete někoho z něčeho obvinit, musíte mu to dokázat. Nevěřím , že člověk, který se v této době věnuje dětem, chce je něco naučit, by byl schopen něčeho takového. Naopak rád bych se s Vámi pane Novák sešel a o Vašem problému si promluvil.
Miroslav Jílek

Odpovědět

—————

Datum: 08.03.2012

Vložil: Václav Novák

Titulek: Re: Reakce.

Dobrý večer pane Jílek,
jsem rád, že sem konečně někdo napsal reakci, která mě hned neodsuzuje. Nebudu zde popisovat co vše se stalo a co tomu všemu předcházelo a velmi rád se s Vámi setkám. Moje adresa, telefon i email je na těchto stránkách, takže se můžeme zkontaktovat.
Přeju Vám pěkný zbytek večera
Václav Novák

Odpovědět

—————

Datum: 08.03.2012

Vložil: Zemánek, Horka n M

Titulek: odpověd

A proč bych se mel scházet s někým kdo není ani schopen si stát za tím co udělal.

Odpovědět

—————

Datum: 08.03.2012

Vložil: Václav Novák

Titulek: Re: odpověd

Já si naopak pevně stojím za tím co jsem udělal a určitě to nebylo nic čím bych porušil zákon. Pokud o tom víte víc než já, tak to jedině, že by jste tam byl se mnou jinak opravdu nevím...

Odpovědět

—————

Datum: 08.03.2012

Vložil: Zemánek, Horka n M

Titulek: Pytlák

Pane Novák jak to tady čtu tak vy snad i těm svým lžím skutečně věříte. Neskutečné jen doufam že aspon jednou u nás zvítězí spravedlnost.

Odpovědět

—————

Datum: 08.03.2012

Vložil: Václav Novák

Titulek: Re: Pytlák

Dobrý večer pane Zemánek,
u nás spravedlnost nikdy nezvítězí, tím si můžete být jistej. Protože kdyby zvítězila musela by už dávno potrestat ty, kteří o mě tyto lži trousí a sami patří do skupiny o které píšete.
Jen by mě zajímalo, jestli by všichni co tady píšou měli zájem o tyto stránky i v případě, že by se nic nedělo a chtěli si jen prohlédnout co se v našem kroužku děje. Odpovím si sám... Určitě by zájem byl nulový. Naštěstí mě nemůže odradit někdo, kdo něco napíše a nemá ani tolik odvahy se podepsat a když už se náhodou podepíše tak mu chybí odvaha se setkat a říct mi to do očí. Pokud jste výjimka tak se můžeme sejít...
S pozdravem Václav Novák

Odpovědět

—————

Datum: 08.03.2012

Vložil: Štěpanov

Titulek: lov

Dobrý večer, prosím Vás a učíte je i to že lovit v revíru kde nemáte povolenku a kde nejste členem ani hostem je normální? Mluvím o divočákovi Vámi střeleném u pana Sedláčka. Pokud tohle podle Vás není pytláctví tak jste vskutku zajímavě smýšlející člověk.

Odpovědět

—————

Datum: 08.03.2012

Vložil: Václav Novák

Titulek: Re: lov

Dobrý večer,
pokud jde o odlov divočáka o kterém píšete, tak ten byl proveden na hranici honiteb a vše bylo provedeno tak jak má být. Měl jsem povolenku k lovu, tento 40kg divočák byl označen plombou, byl vyvržen a dostalo se mu myslivecké pocty v podobě posledního hryzu. Já sám jsem měl lovecký úlomek. Samozřejmě byl vypsán i lístek o původu a vše bylo oznámeno mysliveckému hospodáři. Pokud tedy píšete o pytláctví asi budete muset dát nový výklad do trestního zákona ve kterém se o pytláctví pojednává. Mimochodem opět nevím s kým mám tu čest. Takže pokud chcete psát anonymně, pište si prosím někam jinam a ne tady na stránky kroužku pro děti.
S pozdravem Václav Novák

Odpovědět

—————

Datum: 07.03.2012

Vložil: Navrátil,Liboš

Titulek: Pytlácký vedoucí kroužku

Neuvěřitelné!!!!!Vy frčíte v pytláctví a učíte děcka ochraňovat zvěř?!Člověče,Vy se mi snad zdáte!To se hned tak nevidí! "Gratuluju".

Odpovědět

—————