Kniha návštěv

Datum: 08.03.2012

Vložil: Václav Novák

Titulek: Re: odpověd

Já si naopak pevně stojím za tím co jsem udělal a určitě to nebylo nic čím bych porušil zákon. Pokud o tom víte víc než já, tak to jedině, že by jste tam byl se mnou jinak opravdu nevím...

Odpovědět

—————

Datum: 08.03.2012

Vložil: Zemánek, Horka n M

Titulek: Pytlák

Pane Novák jak to tady čtu tak vy snad i těm svým lžím skutečně věříte. Neskutečné jen doufam že aspon jednou u nás zvítězí spravedlnost.

Odpovědět

—————

Datum: 08.03.2012

Vložil: Václav Novák

Titulek: Re: Pytlák

Dobrý večer pane Zemánek,
u nás spravedlnost nikdy nezvítězí, tím si můžete být jistej. Protože kdyby zvítězila musela by už dávno potrestat ty, kteří o mě tyto lži trousí a sami patří do skupiny o které píšete.
Jen by mě zajímalo, jestli by všichni co tady píšou měli zájem o tyto stránky i v případě, že by se nic nedělo a chtěli si jen prohlédnout co se v našem kroužku děje. Odpovím si sám... Určitě by zájem byl nulový. Naštěstí mě nemůže odradit někdo, kdo něco napíše a nemá ani tolik odvahy se podepsat a když už se náhodou podepíše tak mu chybí odvaha se setkat a říct mi to do očí. Pokud jste výjimka tak se můžeme sejít...
S pozdravem Václav Novák

Odpovědět

—————

Datum: 08.03.2012

Vložil: Štěpanov

Titulek: lov

Dobrý večer, prosím Vás a učíte je i to že lovit v revíru kde nemáte povolenku a kde nejste členem ani hostem je normální? Mluvím o divočákovi Vámi střeleném u pana Sedláčka. Pokud tohle podle Vás není pytláctví tak jste vskutku zajímavě smýšlející člověk.

Odpovědět

—————

Datum: 08.03.2012

Vložil: Václav Novák

Titulek: Re: lov

Dobrý večer,
pokud jde o odlov divočáka o kterém píšete, tak ten byl proveden na hranici honiteb a vše bylo provedeno tak jak má být. Měl jsem povolenku k lovu, tento 40kg divočák byl označen plombou, byl vyvržen a dostalo se mu myslivecké pocty v podobě posledního hryzu. Já sám jsem měl lovecký úlomek. Samozřejmě byl vypsán i lístek o původu a vše bylo oznámeno mysliveckému hospodáři. Pokud tedy píšete o pytláctví asi budete muset dát nový výklad do trestního zákona ve kterém se o pytláctví pojednává. Mimochodem opět nevím s kým mám tu čest. Takže pokud chcete psát anonymně, pište si prosím někam jinam a ne tady na stránky kroužku pro děti.
S pozdravem Václav Novák

Odpovědět

—————

Datum: 07.03.2012

Vložil: Navrátil,Liboš

Titulek: Pytlácký vedoucí kroužku

Neuvěřitelné!!!!!Vy frčíte v pytláctví a učíte děcka ochraňovat zvěř?!Člověče,Vy se mi snad zdáte!To se hned tak nevidí! "Gratuluju".

Odpovědět

—————

Datum: 08.03.2012

Vložil: Václav Novák

Titulek: Re: Pytlácký vedoucí kroužku

Dobrý den pane Navrátil,
máte pravdu, že je až neuvěřitelné jakou rychlostí se šíří pomluvy. Člověk se až nestačí divit co lidi dokážou. Jen je mi záhadou, že když má někdo tolik odvahy psát na stránky kroužku, chybí mu odvaha se osobně setkat. Co kdyby jste mi to řekl přímo do očí? Máte pravdu, učím děti ochraňovat zvěř, ovšem ne jen to. Jde o kroužek mladých myslivců a ochránců přírody a vůbec se nestydím za to, že jsem jeho vedoucím. Věřím, že tento kroužek bude fungovat velmi dlouho bez ohledu na lidi jako jste Vy, kteří dokáží jen psát o věcech, kterým vůbec nerozumí. Až uděláte něco co by prospělo kromě Vás samotného i někomu jinému, tak z toho potom možná budete mít dobrý pocit jako mám teď já, když můžu dětem předávat nějaké informace o přírodě a myslivosti. To ovšem asi vůbec nechápete, protože by jste nemohl napsat to co jste napsal, aniž by jste znal názory obou stran.
Přeju pěkný zbytek dne a pokud chcete můžeme si o této záležitosti popovídat.
S pozdravem Václav Novák - vedoucí kroužku Mladých přátel myslivosti a ochránců přírody Poštolky Štěpánov.

Odpovědět

—————

Datum: 29.02.2012

Vložil: Irena Vojáčková,Chomoutov u Ol.

Titulek: Reakce

Prosím Vás,co to blábolíte o tom,co je dobré a co ne a něco o zkaženosti a podobně.To povídejte těm prťatům,ale ne mě.Bohužel,ale právě že Vás znám a Vy mě ne.V tomhle mám výhodu a nemám strach z toho,že bych měla špatné a jednostranné informace.Vím moc dobře o co jde.A upřímně,tak jak Vás znám,tak bych Vám svoje děcko rozhodně nesvěřila.Promiňte mi to,ale jde z Vás nějaká arogance a nafoukanost.Nechci Vás nějak urazit,nebo se nějak dotknout.Chci jen,aby rodiče věděli,kdo jim cpe rozumy do hlavya přitom je to vše tak trochu jinak a jste si toho moc dobře vědom.

Odpovědět

—————

Datum: 29.02.2012

Vložil: Václav Novák

Titulek: Re: Reakce

Nezdá se Vám trochu divné, že mě znáte a já Vás ne? To asi moc dobře nejde. A pokud mě znáte jen od vidění a z vyprávění tak potom nevím co si myslet o tom co píšete. Pokud se ovšem chcete seznámit, máte možnost zítra v 16:00 hod. ve Štěpánově před školou, to nám začíná kroužek. A pokud budete mít zájem, vysvětlím Vám i to, co je to pytláctví. Nemám s tím sice osobní zkušenost, ale vysvětlit to dokážu. Ale především si myslím, že rodiče dětí Vaši radu nepotřebují, protože mě narozdíl od Vás všichni znají osobně a někteří již delší dobu.
Jinak Vám přeji pěkný večer a už mi sem prosím nepište. Raději se setkáme osobně.
Václav Novák

Odpovědět

—————

Datum: 28.02.2012

Vložil: Irena Vojáčková,Chomoutov u Ol.

Titulek: Reakce

Pane Novák,najednou nemáte co dodat?Právě naopak si myslím,že dle informací čisté svědomí nemáte a jen kopete kolem sebe.Podle mne má být vedoucí takového kroužku vzorem a ve skutečnosti je to úplně jinak.Rodiče by si měly rozmyslet,zda nechat děti vést od takového vedoucího.Chtěla bych být u toho,až budete dětem vysvětlovat,co je to pytláctví.

Odpovědět

—————