Kniha návštěv

Datum: 11.03.2012

Vložil: Ivana Zbořilová

Titulek: Pravda

Dobrý den paní Ireno Vojáčková, pane Navrátile, XXX a dnes paní, nebo slečno Pavlo. Především zdravím Petra Nováka, který si tu dává práci a vymýšlí včechna tato jména a písmena, aby se za ně mohl schovat. Je to ubohost nejvyššího stupně. Tohle dělají lidé, kteří nemají svůj vlastní názor, nevěří si, potřebují se za něco, nebo za někoho schovávat. Přestaň se maskovat, ukaž že jsi chlap , napiš svůj názor za sebe.Vždyť už o nic nejde. Máš vůbec ještě nějaké svědomí? Je mi Tě líto:(

Odpovědět

—————

Datum: 11.03.2012

Vložil: pavla

Titulek: reakce na toto téma

Dobrý den.
Smutné na tom všem je,že každého člena vašeho bývalého sdružení odsuzujte a vy jste asi ten nejlepší že ???! Myslím si jak tady píšete že většina členů byla pro vyloučení vaší osoby,že nejspíš tak v oblibě zřejmě nebudete a že nejspíš na tom vše co se u vás odehrálo asi kousek pravdy bude.....pro nic za nic by vás přece nevyloučily.A když píšete že chodíte do lesa spíše fotografovat,tak by jste sem nějaké ty fotky měl dát ať se je na tomto webu na co dívat. Měl byste vědět že kritizovat každého umí každý trouba !!!!

Odpovědět

—————

Datum: 11.03.2012

Vložil: Václav Novák

Titulek: Re: reakce na toto téma

Dobrý den,
je zvláštní, že jsem si Vás v pátek na naší schůzi nevšiml. Jinak totiž nevím odkud by jste přišla na to, že odsuzuju každého člena sdružení, nebo, že někoho kritizuju. Na těchto stránkách pouze kritiku odvracím a rozhodně nikoho veřejně neodsuzuju. Navíc ani na té schůzi mi to nebylo umožněno. Když jsem chtěl něco říct, co by mohlo osvětlit porušení zákona o myslivosti ze strany některých členů MS Štěpánov, byl jsem rychle zastaven a vyloučen. Jinak co se fotek týká, tak jich mám dost, ovšem tento web se týká kroužku myslivosti a ne mého soukromého fotografování. A pokud se tady nemáte na co podívat, nikdo Vás nenutí, aby jste sem chodila. Mimochodem nevadí mi odepisovat na tyto reakce, ovšem pokud to bude pokračovat budu nucen celou záležitost řešit přes místní tisk, aby bylo jasno co vše se vlastně stalo a lidé o mně neměli zkreslený a jednostranný názor. A věřte nebojím se toho...

Odpovědět

—————

Datum: 11.03.2012

Vložil: pavla

Titulek: Re: Re: reakce na toto téma

Nemusím být na žádné schůzi mě stačí ty předešlé titulky,kde pišete že by jste v takovém kolektivu nebyl,mezi takovými lidmy.To se klidně obraťte na místní tisk,dyť přeci se na ně nebudete obracet poprvé :)A když si myslíte,že se musíte zviditelnit tímto způsobem.
Tak já si myslím,že i děti by nějaké vaše fotky kde je zvěř žijící ve volné přirodě zajímaly a rádi by se na ně podívaly.

Odpovědět

—————

Datum: 10.03.2012

Vložil: Zdeněk Plíva

Titulek: Nenechte se znechutit

Dobrý den pane Nováku, nenechte se tím znechutit. Vsadil bych se, že všechny ty útočné příspěvky napsala jedna osoba. Proto se s Vámi "nikdo z nich" nechce a nemůže sejít. Je zajímavé, že všechny Vaše oponenty spojuje podobná úroveň gramotnosti (špatné používání interpunkce). Ostatně lze ověřit, zda se neshodují i IP-adresy.

Obecná nenávist některých lidí vůči myslivosti je veliká a právě na anonymní scéně internetu jsme svědkem, že se neštítí ničeho.

Odpovědět

—————

Datum: 11.03.2012

Vložil: Václav Novák

Titulek: Re: Nenechte se znechutit

Dobrý den pane Plíva,
nebojte, já se znechutit určitě nenechám. Na to už mám v myslivosti dost za sebou, aby mě někdo takový rozhodil. Máte úplnou pravdu s tím, že to zřejmě píše stále stejný člověk. Popravdě je mi to úplně jedno a když ho to baví ať si píše. Už mě to vlastně ani neuráží, protože to co bylo na naší páteční schůzi, která byla moje poslední v MS Štěpánov, to by stálo za rozbor. Zatím tomu nechám volný průběh, ale pokud to psaní nepřestane, budu asi nucen napsat článek do místních novin, aby si lidi udělali obrázek o MS Štěpánov. A věřte, nebyl by to obrázek zrovna pěkný. Především, když se do toho všeho stále plete i někdo z vyšších míst a to přímo z Magistrátu města Olomouce. Tak jsem si říkal, že bych byl už schopný napsat i knížku o tom co se tady dělo a stále děje, ovšem chci se naplno věnovat kroužku a tak nemám na takové věci čas. A lidi, kteří nemají soudnost mě nezajímají. Vážím si pouze těch, kteří mají myslivost rádi a něco se pro ni snaží udělat. Není jich mnoho, ale jsou a jen s těmi se naše myslivost může posunout zase o kousek k lepším zítřkům.
Děkuji za příspěvek a přeji Vám i Vašemu kroužku hodně štěstí a pěkných chvil s myslivostí.

Odpovědět

—————

Datum: 09.03.2012

Vložil: Ivan, Brodek u Pv.

Titulek: reakce

Dobrý večer.
Navštívil jsem Vaše stránky ze zvědavosti a musím napsat, že se mi moc líbí. Mám velmi rád přírodu a jsem v lese velmi často s fotoaparátem. Také už delší dobu přemýšlím o tom, že bych se myslivosti chtěl věnovat , ale po tom co jsem si přečetl ve Vaší knize návštěv asi přehodnotím své plány. Je mi teprve 15 let, ale svůj názor mám . Myslím si také, že když někoho s něčeho obviníte, musíte mu to dokázat a ne hloupě psát obvinění. To dokáže každý hlupák. Nejspíš zůstanu jen u toho focení. Pane Novák přeju Vám hodně úspěchů a ať to děti stále baví.

Odpovědět

—————

Datum: 10.03.2012

Vložil: Václav Novák

Titulek: Re: reakce

Ahoj Ivane,
jsem rád, že se Ti naše stránky líbí a je moc dobře, že dnes ještě jsou mladí lidé, kteří mají přírodu rádi a chodí do lesa místo toho, aby seděli doma u počítače. Taky chodím do lesa spíše s fotoaparátem, protože lov zvěře je to poslední co by mělo být náplní lidí, kteří myslivost dělají, i když samozřejmě i ten lov k myslivosti patří. Je mi líto, že sis tady přečetl některé názory, které by Ti mohly změnit názor na myslivost a myslivce obecně. Věř, že Ti kdo tady kriticky píšou jsou lidé, kteří sami v životě nic nedokázali a zajímá je jen to jak člověka urážet. Zrovna včera jsme měli mysliveckou schůzi, na které jsem byl vyloučen z našeho mysliveckého sdružení. Nejhorší na tom všem je, že většina členů porušuje zákony, ale když jsem chtěl mluvit o konkrétních věcech nikdo nechtěl nic slyšet a řekli mi, že je to nezajímá. Šlo jim jen o moje vyloučení. Hodně jsem o tom přemýšlel a přišel jsem na to, že být v takovém kolektivu, kde se myslivost dělá jen proto, aby člověk něco ulovil, něco dobrého snědl a vypil a neměl před sebou žádné vyšší cíle, které k myslivosti v dnešní době patří bych ani být nechtěl. Chtěl jsem odejít sám, ale řekl jsem si, že bude lepší podívat se na to kdo se k této věci jak postaví, abych měl jasno. Udělal jsem si obrázek o našich členech a věř mi, že není zrovna pěkný.
Ovšem nechci být pesimista a věřím, že jsou i myslivecká sdružení kde myslivost funguje na jiném principu než tady u nás ve Štěpánově. Pokud budeš mít štěstí a narazíš na takové myslivecké sdružení, kde mají zájem o mladé lidi a hlavně o to, aby se něco v přírodě zlepšilo tak se neboj a klidně tam můžeš vstoupit. Je vidět, že máš přírodu rád a určitě by takových lidí bylo škoda, kdyby se myslivosti nevěnovali. A fotoaparát, ten můžeš mít při sobě vždy.
Tak přeju hodně zdaru a hlavně ať máš více mysliveckého štěstí a narazíš na lepší lidi než jsem narazil já.
S pozdravem Václav Novák

Odpovědět

—————

Datum: 11.03.2012

Vložil: Ivan, Brodek u Pv.

Titulek: Re: Re: reakce

Dobrý večer pane Novák.
Omlouvám se, že píšu až teď. Byl jsem si ještě trochu zalyžovat.
Je mi líto, že došlo k Vašemu vyloučení. Ale podle toho co se tu píše, se Vám ani nedivím, že jste se pro to rozhodl sám. Mezi takovými lidmi bych také nechtěl být. Já ještě uvidím. Nechám všemu volný průběh. Třeba budu jednou myslivcem. Vaše stránky budu dále navštěvovat. Ať se Vám daří. Ivan

Odpovědět

—————

Datum: 09.03.2012

Vložil: Jana a Pavel Dvořákovi, Svitavy

Titulek: reakce

Dobrý den,
četli jsme si všechny příspěvky a jsme z toho všeho zhnuseni. Člověka stále překvapuje,jak dokážou být lidé zákeřní a plni nenávisti. Držíme Vám palce pane Novák ať všechno dobře dopadne a přejeme mnoho úspěhů při vedení kroužku Poštolek.
J. a P. Dvořákovi

Odpovědět

—————