Kniha návštěv

Datum: 11.03.2012

Vložil: Václav Novák

Titulek: Re: Nenechte se znechutit

Dobrý den pane Plíva,
nebojte, já se znechutit určitě nenechám. Na to už mám v myslivosti dost za sebou, aby mě někdo takový rozhodil. Máte úplnou pravdu s tím, že to zřejmě píše stále stejný člověk. Popravdě je mi to úplně jedno a když ho to baví ať si píše. Už mě to vlastně ani neuráží, protože to co bylo na naší páteční schůzi, která byla moje poslední v MS Štěpánov, to by stálo za rozbor. Zatím tomu nechám volný průběh, ale pokud to psaní nepřestane, budu asi nucen napsat článek do místních novin, aby si lidi udělali obrázek o MS Štěpánov. A věřte, nebyl by to obrázek zrovna pěkný. Především, když se do toho všeho stále plete i někdo z vyšších míst a to přímo z Magistrátu města Olomouce. Tak jsem si říkal, že bych byl už schopný napsat i knížku o tom co se tady dělo a stále děje, ovšem chci se naplno věnovat kroužku a tak nemám na takové věci čas. A lidi, kteří nemají soudnost mě nezajímají. Vážím si pouze těch, kteří mají myslivost rádi a něco se pro ni snaží udělat. Není jich mnoho, ale jsou a jen s těmi se naše myslivost může posunout zase o kousek k lepším zítřkům.
Děkuji za příspěvek a přeji Vám i Vašemu kroužku hodně štěstí a pěkných chvil s myslivostí.

Odpovědět

—————

Datum: 09.03.2012

Vložil: Ivan, Brodek u Pv.

Titulek: reakce

Dobrý večer.
Navštívil jsem Vaše stránky ze zvědavosti a musím napsat, že se mi moc líbí. Mám velmi rád přírodu a jsem v lese velmi často s fotoaparátem. Také už delší dobu přemýšlím o tom, že bych se myslivosti chtěl věnovat , ale po tom co jsem si přečetl ve Vaší knize návštěv asi přehodnotím své plány. Je mi teprve 15 let, ale svůj názor mám . Myslím si také, že když někoho s něčeho obviníte, musíte mu to dokázat a ne hloupě psát obvinění. To dokáže každý hlupák. Nejspíš zůstanu jen u toho focení. Pane Novák přeju Vám hodně úspěchů a ať to děti stále baví.

Odpovědět

—————

Datum: 10.03.2012

Vložil: Václav Novák

Titulek: Re: reakce

Ahoj Ivane,
jsem rád, že se Ti naše stránky líbí a je moc dobře, že dnes ještě jsou mladí lidé, kteří mají přírodu rádi a chodí do lesa místo toho, aby seděli doma u počítače. Taky chodím do lesa spíše s fotoaparátem, protože lov zvěře je to poslední co by mělo být náplní lidí, kteří myslivost dělají, i když samozřejmě i ten lov k myslivosti patří. Je mi líto, že sis tady přečetl některé názory, které by Ti mohly změnit názor na myslivost a myslivce obecně. Věř, že Ti kdo tady kriticky píšou jsou lidé, kteří sami v životě nic nedokázali a zajímá je jen to jak člověka urážet. Zrovna včera jsme měli mysliveckou schůzi, na které jsem byl vyloučen z našeho mysliveckého sdružení. Nejhorší na tom všem je, že většina členů porušuje zákony, ale když jsem chtěl mluvit o konkrétních věcech nikdo nechtěl nic slyšet a řekli mi, že je to nezajímá. Šlo jim jen o moje vyloučení. Hodně jsem o tom přemýšlel a přišel jsem na to, že být v takovém kolektivu, kde se myslivost dělá jen proto, aby člověk něco ulovil, něco dobrého snědl a vypil a neměl před sebou žádné vyšší cíle, které k myslivosti v dnešní době patří bych ani být nechtěl. Chtěl jsem odejít sám, ale řekl jsem si, že bude lepší podívat se na to kdo se k této věci jak postaví, abych měl jasno. Udělal jsem si obrázek o našich členech a věř mi, že není zrovna pěkný.
Ovšem nechci být pesimista a věřím, že jsou i myslivecká sdružení kde myslivost funguje na jiném principu než tady u nás ve Štěpánově. Pokud budeš mít štěstí a narazíš na takové myslivecké sdružení, kde mají zájem o mladé lidi a hlavně o to, aby se něco v přírodě zlepšilo tak se neboj a klidně tam můžeš vstoupit. Je vidět, že máš přírodu rád a určitě by takových lidí bylo škoda, kdyby se myslivosti nevěnovali. A fotoaparát, ten můžeš mít při sobě vždy.
Tak přeju hodně zdaru a hlavně ať máš více mysliveckého štěstí a narazíš na lepší lidi než jsem narazil já.
S pozdravem Václav Novák

Odpovědět

—————

Datum: 11.03.2012

Vložil: Ivan, Brodek u Pv.

Titulek: Re: Re: reakce

Dobrý večer pane Novák.
Omlouvám se, že píšu až teď. Byl jsem si ještě trochu zalyžovat.
Je mi líto, že došlo k Vašemu vyloučení. Ale podle toho co se tu píše, se Vám ani nedivím, že jste se pro to rozhodl sám. Mezi takovými lidmi bych také nechtěl být. Já ještě uvidím. Nechám všemu volný průběh. Třeba budu jednou myslivcem. Vaše stránky budu dále navštěvovat. Ať se Vám daří. Ivan

Odpovědět

—————

Datum: 09.03.2012

Vložil: Jana a Pavel Dvořákovi, Svitavy

Titulek: reakce

Dobrý den,
četli jsme si všechny příspěvky a jsme z toho všeho zhnuseni. Člověka stále překvapuje,jak dokážou být lidé zákeřní a plni nenávisti. Držíme Vám palce pane Novák ať všechno dobře dopadne a přejeme mnoho úspěhů při vedení kroužku Poštolek.
J. a P. Dvořákovi

Odpovědět

—————

Datum: 09.03.2012

Vložil: Václav Novák

Titulek: Re: reakce

Dobrý den,
děkuji Vám za příspěvek a jsem velmi rád, že ještě existují lidé jako Vy, kteří hned nepodlehnou tomu co slyší, aniž by si to ověřili a začnou psát na stránky kroužku pro děti. Sám doufám, že to celé brzy skončí a hlavně, že zvítězí zdravý rozum. Bohužel to je vše celé o mezilidských vztazích a ne o porušování zákonů. Ovšem pomluvy jsou trendem dnešní zkažené společnosti. Ještě jednou děkuji za Váš názor a věřím, že budu mít dostatek klidu, aby náš kroužek nadále pracoval a děti v něm byly spokojené.
S pozdravem a přáním pěkného dne
Václav Novák

Odpovědět

—————

Datum: 08.03.2012

Vložil: Miroslav z Hlušovic.

Titulek: Reakce.

Dobrý večer. Nejsem myslivec, ani nevím vůbec nic o provinění o kterém tu všichni s nadšením píšete, ale můj názor je ten, že pokud chcete někoho z něčeho obvinit, musíte mu to dokázat. Nevěřím , že člověk, který se v této době věnuje dětem, chce je něco naučit, by byl schopen něčeho takového. Naopak rád bych se s Vámi pane Novák sešel a o Vašem problému si promluvil.
Miroslav Jílek

Odpovědět

—————

Datum: 08.03.2012

Vložil: Václav Novák

Titulek: Re: Reakce.

Dobrý večer pane Jílek,
jsem rád, že sem konečně někdo napsal reakci, která mě hned neodsuzuje. Nebudu zde popisovat co vše se stalo a co tomu všemu předcházelo a velmi rád se s Vámi setkám. Moje adresa, telefon i email je na těchto stránkách, takže se můžeme zkontaktovat.
Přeju Vám pěkný zbytek večera
Václav Novák

Odpovědět

—————

Datum: 08.03.2012

Vložil: Zemánek, Horka n M

Titulek: odpověd

A proč bych se mel scházet s někým kdo není ani schopen si stát za tím co udělal.

Odpovědět

—————

Datum: 08.03.2012

Vložil: Václav Novák

Titulek: Re: odpověd

Já si naopak pevně stojím za tím co jsem udělal a určitě to nebylo nic čím bych porušil zákon. Pokud o tom víte víc než já, tak to jedině, že by jste tam byl se mnou jinak opravdu nevím...

Odpovědět

—————