Kniha návštěv

Datum: 20.10.2012

Vložil: honza

Titulek: hahaha

máš na úvodní stránce chybu. schválně jestli ji najdeš.

Odpovědět

—————

Datum: 21.10.2012

Vložil: Vašek

Titulek: Re: hahaha

Asi nenajdu, zastav se a můžeš jí opravit...

Odpovědět

—————

Datum: 16.06.2012

Vložil: Honza

Titulek: Výstava psů

Zajímalo by mně kdy jsem přijdou fotky z výstavy psů.

Odpovědět

—————

Datum: 17.06.2012

Vložil: Vašek

Titulek: Re: Výstava psů

Teda ty seš nedočkavej. Sám nevím kdy to stihnu, mám toho nějak moc. Vypadá to, že to bude až po dětském dni, kdy budu mít víc času. Ale uvidím, možná to stihnu ještě před. Měj se. Vašek

Odpovědět

—————

Datum: 11.06.2012

Vložil: Člen kmmpostolky

Titulek: Online kamera

Tady jsou 3 online kamery.
na které je možné se podívat.
https://www.prirodainfo.cz/internet_kamera.php

Odpovědět

—————

Datum: 11.03.2012

Vložil: Ivana Zbořilová

Titulek: Pravda

Dobrý den paní Ireno Vojáčková, pane Navrátile, XXX a dnes paní, nebo slečno Pavlo. Především zdravím Petra Nováka, který si tu dává práci a vymýšlí včechna tato jména a písmena, aby se za ně mohl schovat. Je to ubohost nejvyššího stupně. Tohle dělají lidé, kteří nemají svůj vlastní názor, nevěří si, potřebují se za něco, nebo za někoho schovávat. Přestaň se maskovat, ukaž že jsi chlap , napiš svůj názor za sebe.Vždyť už o nic nejde. Máš vůbec ještě nějaké svědomí? Je mi Tě líto:(

Odpovědět

—————

Datum: 11.03.2012

Vložil: pavla

Titulek: reakce na toto téma

Dobrý den.
Smutné na tom všem je,že každého člena vašeho bývalého sdružení odsuzujte a vy jste asi ten nejlepší že ???! Myslím si jak tady píšete že většina členů byla pro vyloučení vaší osoby,že nejspíš tak v oblibě zřejmě nebudete a že nejspíš na tom vše co se u vás odehrálo asi kousek pravdy bude.....pro nic za nic by vás přece nevyloučily.A když píšete že chodíte do lesa spíše fotografovat,tak by jste sem nějaké ty fotky měl dát ať se je na tomto webu na co dívat. Měl byste vědět že kritizovat každého umí každý trouba !!!!

Odpovědět

—————

Datum: 11.03.2012

Vložil: Václav Novák

Titulek: Re: reakce na toto téma

Dobrý den,
je zvláštní, že jsem si Vás v pátek na naší schůzi nevšiml. Jinak totiž nevím odkud by jste přišla na to, že odsuzuju každého člena sdružení, nebo, že někoho kritizuju. Na těchto stránkách pouze kritiku odvracím a rozhodně nikoho veřejně neodsuzuju. Navíc ani na té schůzi mi to nebylo umožněno. Když jsem chtěl něco říct, co by mohlo osvětlit porušení zákona o myslivosti ze strany některých členů MS Štěpánov, byl jsem rychle zastaven a vyloučen. Jinak co se fotek týká, tak jich mám dost, ovšem tento web se týká kroužku myslivosti a ne mého soukromého fotografování. A pokud se tady nemáte na co podívat, nikdo Vás nenutí, aby jste sem chodila. Mimochodem nevadí mi odepisovat na tyto reakce, ovšem pokud to bude pokračovat budu nucen celou záležitost řešit přes místní tisk, aby bylo jasno co vše se vlastně stalo a lidé o mně neměli zkreslený a jednostranný názor. A věřte nebojím se toho...

Odpovědět

—————

Datum: 11.03.2012

Vložil: pavla

Titulek: Re: Re: reakce na toto téma

Nemusím být na žádné schůzi mě stačí ty předešlé titulky,kde pišete že by jste v takovém kolektivu nebyl,mezi takovými lidmy.To se klidně obraťte na místní tisk,dyť přeci se na ně nebudete obracet poprvé :)A když si myslíte,že se musíte zviditelnit tímto způsobem.
Tak já si myslím,že i děti by nějaké vaše fotky kde je zvěř žijící ve volné přirodě zajímaly a rádi by se na ně podívaly.

Odpovědět

—————

Datum: 10.03.2012

Vložil: Zdeněk Plíva

Titulek: Nenechte se znechutit

Dobrý den pane Nováku, nenechte se tím znechutit. Vsadil bych se, že všechny ty útočné příspěvky napsala jedna osoba. Proto se s Vámi "nikdo z nich" nechce a nemůže sejít. Je zajímavé, že všechny Vaše oponenty spojuje podobná úroveň gramotnosti (špatné používání interpunkce). Ostatně lze ověřit, zda se neshodují i IP-adresy.

Obecná nenávist některých lidí vůči myslivosti je veliká a právě na anonymní scéně internetu jsme svědkem, že se neštítí ničeho.

Odpovědět

—————